1- همه سورین لندی های عزیز می توانند عکس ها و مطالب سایت را برای فروش محصولات استفاده کنند و بخاطر همین اصل تمام تصاویر بدون آرم و مهر هستند که دوستان همکار آرم های کانال و سایت خود را برروی آنها بگذارند و بفروشند.
2- اگر جنسی را سفارش دادید حتما رنگ مورد نظر را اطلاع دهید وگرنه رنگ موجود برایتان ارسال می گردد و در مورد دوستان مغازه دار و پخشی سعی خواهد شد رنگها جور باشند.
3 – گاهی به دلیل حجم سفارشات و یا تداخل اطلاعات سیستم های حسابداری و سایت و فروش ممکن است موجودی یک محصولی به اتمام رسیده باشد ولی در سیستم موجود باشد، لذا در این صورت با عرض پوزش مبلغ اون سفارش به شماره حسابی که از شما گرفته خواهد شد عودت داده خواهد شد و این روند حقی را برای سفارش دهنده ایجاد نمی کند.( البته سعی ما به شدت بر این است که اینگونه موارد به حداقل ترین مورد برسد ولی چون همه سیستم ها تحت کنترل ما نیست این امکان وجود دارد که اتفاق بیفتد)
۴ – هدف سورین لند ایجاد بستری است که همه بتوانند در آن بدون سرمایه و بدون دغدغه های ارسال، بفروشند و به منابع در آمدی خوبی دست یابند. لذا نگهداری از اطلاعات انبارهای سورین لند را وظیفه خود بدانید و از آنها محافظت نمایید چون همه یک خانواده هستیم.
5- کلیه ارسال ها در شهر قزوین برای تک فروشی و مغازه دارها بعد از هماهنگی، توسط پیک انجام می گیرد. ارسال های مغازه دارهای شهر های دیگر توسط باربری صورت خواهد گرفت که هزینه باربری با خود سفارش دهنده می باشد.
6- اگر مغازه داری در شهر های اطراف باشد می تواند ارسال را باربری انتخاب کند و با هماهنگی توسط وانت یا ماشین برایش ارسال کنیم و کرایه ماشین با خود سفارش دهنده در مقصد پرداخت شود.
7 – اگر فروشنده اینترنتی یا مغازه داری هستید که سفارش اینترنتی گرفته اید در قسمت محل ارسال آدرس مشتری خود را وارد کنید و بار به نام شما برای مشتری شما از طریق پست ارسال خواهد شد.
8- بعلت حساسیت بالای سورین لند بر معیوب نبودن اجناس ، قبل از ارسال بازدید های چشمی دقیق صورت خواهد گرفت و بسته بندی ها تا حد ممکن به صورت خیلی خوب خواهد بود، لذا اگر شکستگی در بار اتفاق افتاده باشد باید از پست یا باربری پیگیری نمایید.